Hobby CZ

www.kutilstvi.cz

Hobby CZ

detailně

přihlašení | registrace
Rychlé info 777 277 155

Doprava a platba


Doprava

Dopravu pro e-shop zajišťují následující přepravci: 


1) PPL, GEIS – 115 Kč

- doručení do druhého pracovního dne (přepravní společností PPL v době od 8:00 - 18:00, společností GEIS v době od 9:00 - 18:00 hod)

Doručení v rámci České republiky, do hmotnosti 12 kg (vyšší za příplatek), délka zásilky do 200 cm (GEIS), do 140 cm (PPL). Průběh přepravy zásilky můžete sledovat on-line na základě námi zaslaného kódu či čísla zásilky. Pro sledování zásilky použijte následující adresu: zásilka zaslaná přepravní službou PPL, zásilka zaslaná přepravní službou GEIS. V den doručení je příjemce (v případě doručování na soukromou adresu) předem telefonicky či SMS zprávou informován o době doručení.


2) PPL Parcel Shop - 115 Kč

Doručení na vybrané výdejní místo v České republice. Délka zásilky do 140 cm. Tato síť je určena všem, kteří se nechtějí vázat na určitý čas doručení. PPL ParcelShop můžete navštívit kdykoli v otevíracích hodinách včetně víkendů. Síť výdejních míst ParcelShop v České republice najdete na mapě ParcelShopů. Po uložení zásilky na výdejní místo okamžitě obdržíte informativní SMS a email. Svůj balík si můžete vyzvednout do 7 dnů od uložení v PPL ParcelShopu.

 
3) PPL – Slovenská republika  - 246 Kč

Doručení zásilky na Slovenskou republiku prostřednictvím PPL, do hmotnosti 10 kg, délka zásilky do 140 cm. Platba probíhá formou dobírky v eurech při převzetí dle aktuálního kurzu. S každým slovenským zákazníkem individuálně telefonicky konzultujeme termín odeslání a předpokládanou finální cenu při převzetí. Průběh přepravy zásilky můžete sledovat on-line na základě námi zaslaného kódu či čísla zásilky. Pro sledování zásilky použijte následující adresu: zásilka zaslaná přepravní službou PPL.


4) Česká Pošta – Balík na poštu - 139 Kč

Doručení zásilky na poštu. Délka zásilky do 180 cm, do hmotnosti 5kg (vyšší za příplatek). Balík si můžete vyzvednout na poště v dobu, kdy se vám to hodí. Otevírací dobu jednotlivých poboček naleznete zde. Adresáta informujeme o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání nebo v okamžiku uložení balíku na poště. Svůj balík si můžete vyzvednout do 5 dnů od uložení.

Průběh přepravy zásilky můžete sledovat on-line na základě námi zaslaného kódu či čísla zásilky. Pro sledování zásilky použijte následující adresu: zásilka zaslaná Českou poštou.

 
5) Fofr - zboží v délce nad 200 cm - 226 Kč

Doručení zboží v délce nad 200 cm (týká se pouze madel, hliníkových kartáčů, přechodových a pojezdových lišt). V den doručení je příjemce předem telefonicky informován o době doručení.

 
6) Osobní odběr -  0 Kč

Osobní odběr zboží v prodejně Fortel interier.  Zboží si můžete vyzvednout po telefonickém potvrzení dostupnosti zboží přímo v prodejně na adrese: Masarykovo náměstí 50, Bystřice nad Pernštejnem, 593 01.

 

 

Přehled jednotlivých způsobů dopravy:

 

        Způsob doručení        

        Cena dopravy        

        Dobírka       

        Platba předem        

        Délka zásilky        

 PPL, GEIS   115 Kč  24 Kč  0 Kč  do 200 cm
 PPL Parcel Shop  115 Kč   24 Kč  0 Kč  do 140 cm
 PPL Slovenská republika  246 Kč  24 Kč  X  do 140 cm
 Česká pošta - Balík na poštu  139 Kč  24 Kč  0 Kč  do 180 cm
 Fofr  226 kč  24 Kč  0 Kč  nad 200 cm
 Osobní odběr      0 Kč    0 Kč  0 Kč  jakákoliv

 

 

 

 

 

 

Platba:


Platba při převzetí (dobírka) - 24 Kč

Platba dobírkou v hotovosti při doručení zásilky, v případě doručení službou PPL lze platit kartou (pokud chcete využít platbu kartou, napište prosím do poznámky, že chcete danou zásilku zaslat přepravní službou PPL).


Platba předem - 0 Kč

Pokud jste jako platební metodu zvolili Platbu předem na bankovní účet, prosím uhraďte částku na účet: 163219330/0600. Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky.

Při volbě platby bankovním převodem vyčkáváme na fyzické připsání částky na náš bankovní účet a až po připsání částky zboží expedujeme.  Pokud je zboží na zakázku, je zboží zadáno do výroby po připsání částky na účet a v tom okamžiku je doba expedice viz doba dodání u jednotlivého zboží. Pokud máte jinou banku než my, trvá převod minimálně 1 pracovní den.

Platba bankovním převodem na základě vystavené faktury se splatností 10 dnů u stálých zaregistrovaných partnerů.


Hotově při osobním odběru - 0 Kč

Platba v hotovosti při osobním převzetí zboží.

Na základě kupní smlouvy vystaví prodávající kupujícímu daňový doklad – fakturu, který slouží jako doklad o zakoupení zboží. Dodavatel je plátcem daně z přidané hodnoty. Daňový doklad – fakturu dodavatel zašle kupujícímu společně s dodaným zbožím adresu kupujícího.
 

  

 

 
Naše nabídka

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... partner pro tvořivé lidi ...

Náš sortiment zahrnuje širokou nabídku praktických materiálů pro tvorbu a renovaci interieru. Vše pro tvořivé lidi - naše zákazníky, jejichž požadavkům a potřebám se denně snažíme přizpůsobovat.

Najdete u nás podlahové a přechodové lišty, těsnící kartáče, pojezdy pro posuvné dveře, samolepící těsnění, renovační fólie na dveře, dřevěná a nerezová madla, úchytky na nábytek, truhlářské potřeby, rozety na potrubí, lepidla a tmely, pomůcky pro práci.

 

Naše tipy

Zinkový sprej, objem 400 ml kód: TEZS

Zinkový sprej, objem 400 ml

Chrání před korozí veškeré typy ocelových podkladů s dlouhodobým účinkem. Ochran ...

168 Kč s DPH
ukázat všechny nově zařazené položky
Poslední recenze

Pojezd pro posuvné dveře STD, sada pro jedny dveře, nosnost do 100 kg

Pojezd pro posuvné dveře STD, sada pro jedny dveře, nosnost do 100 kg
Milan Lamač
26.03.2016 06:54
Výborná věcička, funguje bezvadně
Naposledy navštíveno