Hobby CZ

www.kutilstvi.cz

Hobby CZ

detailně

přihlašení | registrace
Rychlé info 777 277 155

Věrnostní program kutilstvi.cz

Poděkování a odměna za Vaši důvěru.

Věrnostní program je určen pro všechny zaregistrované zákazníky internetového obchodu kutilstvi.cz

 Jak věrnostní program funguje?

           Při každém nákupu registrovaného zákazníka v našem internetovém obchodě získáváte „bonusové koruny“, které můžete směnit za kterékoliv zboží v aktuální nabídce. U každého zboží je proto uváděna cena v korunách a cena v „bonusových korunách“ u „i-peněženky“.

           Za každých zaplacených 33Kč (nikoliv dopravu) získáte 1 bonusovou korunu, tedy 3 % z hodnoty Vašeho nákupu. Abyste mohli sbírat „bonusové koruny“ je nutné pokaždé učinit nákup v minimální hodnotě 300 Kč. Bonusové koruny se Vám automaticky připisují na Váš účet a budou načítány po dobu maximálně 730 dnů (tedy dvou let). Po 730 dnech bude bonusové konto vynulováno. Chcete-li využít slevu, je nutné, abyste ji uplatnili do dvou let od prvního nákupu, za který byly přičteny body. Aktuální stav můžete sledovat ve Vašem profilu v e-shopu.         

Jak i-peněženku využít?

           Při dostatečném počtu „bonusových korun“, tedy takovém počtu, který odpovídá hodnotě nákupu (případně dopravy), máte možnost získané koruny proměnit za zboží. V 1. Kroku košíku označíte volbu „zaplatit pomocí „bonusových korun“ z „i-peněženky“.  Poté Vám budou odečteny z konta.

 

 

 

 

 
Naše nabídka

 

 

 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

... partner pro tvořivé lidi ...

Náš sortiment zahrnuje širokou nabídku praktických materiálů pro tvorbu a renovaci interieru. Vše pro tvořivé lidi - naše zákazníky, jejichž požadavkům a potřebám se denně snažíme přizpůsobovat.

Najdete u nás podlahové a přechodové lišty, těsnící kartáče, pojezdy pro posuvné dveře, samolepící těsnění, renovační fólie na dveře, dřevěná a nerezová madla, úchytky na nábytek, truhlářské potřeby, rozety na potrubí, lepidla a tmely, pomůcky pro práci.

 

Naše tipy

Zinkový sprej, objem 400 ml kód: TEZS

Zinkový sprej, objem 400 ml

Chrání před korozí veškeré typy ocelových podkladů s dlouhodobým účinkem. Ochran ...

168 Kč s DPH
ukázat všechny nově zařazené položky
Poslední recenze

Pojezd pro posuvné dveře STD, sada pro jedny dveře, nosnost do 100 kg

Pojezd pro posuvné dveře STD, sada pro jedny dveře, nosnost do 100 kg
Milan Lamač
26.03.2016 06:54
Výborná věcička, funguje bezvadně
Naposledy navštíveno