Doprava a platba

Doprava

Doprava pro e-shop je zajišťena ve spolupráci s přepravními společnostmi:

loga_dopravcu

1) DPD  - 119 Kč

- doručení do druhého pracovního dne (přepravní společností DPD v době od 9:00 - 18:00 hod)

Doručení v rámci České republiky, do hmotnosti 12 kg (vyšší za příplatek), délka zásilky do 160 cm (DPD), . Průběh přepravy zásilky můžete sledovat on-line na základě námi zaslaného kódu či čísla zásilky. Pro sledování zásilky použijte následující adresu: zásilka zaslaná přepravní službou DPD. V den doručení je příjemce (v případě doručování na soukromou adresu) předem telefonicky či SMS zprávou informován o době doručení.

 
2) PPL – Slovenská republika  - 246 Kč

Doručení zásilky na Slovenskou republiku prostřednictvím PPL, do hmotnosti 10 kg, délka do 140 cm. Platba probíhá formou dobírky v eurech při převzetí dle aktuálního kurzu. S každým slovenským zákazníkem individuálně telefonicky konzultujeme termín odeslání a předpokládanou finální cenu při převzetí. Průběh přepravy zásilky můžete sledovat on-line na základě námi zaslaného kódu či čísla zásilky. Pro sledování zásilky použijte následující adresu: zásilka zaslaná přepravní službou PPL.

 

3) Fofr - zboží v délce do 200 cm -165 Kč, delší zásilky nad 200cm - 226 Kč (platí do hmotnosti 20kg )

Doručení zboží v délce 200 cm a delší (týká se pouze dřevěných lišt a madel, hliníkových kartáčů, přechodových a pojezdových lišt). V den doručení je příjemce předem telefonicky informován o době doručení.

 
4) Osobní odběr -  0 Kč

Osobní odběr zboží v prodejně Fortel interier.  Zboží si můžete vyzvednout po telefonickém potvrzení dostupnosti zboží přímo v prodejně na adrese: Masarykovo náměstí č. 6, 1. patro nad DM drogérií,  Bystřice nad Pernštejnem, 593 01.

 

 

 Přehled jednotlivých způsobů dopravy: 

        Způsob doručení        

        Cena dopravy        

        Dobírka       

        Platba předem        

        Délka zásilky        

 DPD 119 Kč  35 Kč  0 Kč  do 160 cm
 PPL Slovenská republika  246 Kč  35 Kč  X  do 140 cm
 Fofr  165 Kč, 226 Kč  35 Kč  0 Kč  200 cm, delší
 Osobní odběr      0 Kč    0 Kč  0 Kč  jakákoliv

 

   

Platba:


Platba při převzetí (dobírka) - 29 Kč

Platba dobírkou v hotovosti při doručení zásilky.


Platba předem - 0 Kč

Pokud jste jako platební metodu zvolili Platbu předem na bankovní účet, prosím uhraďte částku na účet: 2600482460 / 2010. Jako variabilní symbol použijte číslo vaší objednávky.

Při volbě platby bankovním převodem vyčkáváme na fyzické připsání částky na náš bankovní účet a až po připsání částky zboží expedujeme.  Pokud je zboží na zakázku, je zboží zadáno do výroby po připsání částky na účet a v tom okamžiku je doba expedice viz doba dodání u jednotlivého zboží. Pokud máte jinou banku než my, trvá převod minimálně 1 pracovní den.

Platba bankovním převodem na základě vystavené faktury se splatností 10 dnů u stálých zaregistrovaných partnerů.


Hotově při osobním odběru - 0 Kč

Platba v hotovosti při osobním převzetí zboží.

Na základě kupní smlouvy vystaví prodávající kupujícímu daňový doklad – fakturu, který slouží jako doklad o zakoupení zboží. Dodavatel je plátcem daně z přidané hodnoty. Daňový doklad – fakturu dodavatel zašle kupujícímu společně s dodaným zbožím adresu kupujícího.