O firmě

Vážený zákazníku děkujeme Vám za zájem o naše služby. 

Firma Fortel interier, která je provozovatelem internetového obchodu www.kutilstvi.cz, vznikla v roce 1997. Jejím nosným programem je prodej praktických materiálů pro tvorbu a renovaci interieru, jako jsou tmely, lepidla, podlahové lišty, těsnění oken a dveří, pojezdy pro posuvné dveře, dřevěné lišty a madla. Do sortimentu dále zařazujeme komodity, které nejsou zcela běžným zbožím. Nabízíme nová řešení pro naše zákazníky – tvořivé lidi. 

Firma Fortel interier provozuje také maloobchodní provozovnu na Masarykově náměstí č.p. 6, I. patro nad DM drogérií v Bystřici nad Pernštejnem, kde je k dostání většina nabízeného sortimentu.
 
Otevírací doba: 
Po-Pá    8:00-12:00    13:00-16:00
So         8:30-10:30
Ne         zavřeno


Mimo obchodní činnosti Fortel poskytuje  dodávku stínící techniky, jedná se o žaluzie všeho druhu, venkovní i interierové rolety, garnyže, sítě proti hmyzu atd. 

Každodenní trpělivou prací firma získává nové zákazníky. 

Nabízíme Vám tímto k posouzení nabídku internetového obchodu www.kutilstvi.cz a věříme v úspěšnou spolupráci. 

Nové informace o nás a našem sortimentu můžete sledovat na našem profilu  Google + kutilstvi.cz a Google + fortel interier popřípadě v našem newsletteru. Staňte se našimi fanoušky nebo se přihlaste k Odběru novinek a už žádné informace Vám neuniknou.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení