Katalyzátor pro Lukopreny N

Kód: LZKLN3
od 215 Kč

Zvolte variantu

Katalyzátor pro většinu dvousložkových silikonových kaučuků Lukopren N. (N 1522, 1725, Super, 5221, 5541 a 6681).

Dávkování Lukopren Katalyzátoru N je uvedeno v technickém listě k dvousložkovým silikonovým kaučukům Lukopren N a na etiketách jednotlivých kaučuků.

Nový Lukopren Katalyzátor N je oproti původnímu Lukopren Katalyzátoru jednoznačně příznivější jak z toxikologického, tak i ekologického hlediska. Balení nového Lukopren Katalyzátoru N zůstává stejné jako u původního Lukopren Katalyzátoru,tj. 30 g, 150 g, 300 g. Pro dosažení shodné rychlosti vulkanizace (doby zpracovatelnosti) je zapotřebí oproti původnímu Lukopren Katalyzátoru dávkovat jiná množství Lukopren Katalyzátoru N, u většiny typů vyšší množství, u některých je dávkování zachováno nebo naopak sníženo - podrobná tabulka v technických listech. Pro všechny vyráběné dvousložkové kaučuky Lukopreny N byl nově zvolen interval doporučeného dávkování Lukopren Katalyzátoru N, ne již pouze jedna doporučená dávka. V rámci tohoto intervalu lze volbou dávky docílit stejné doby zpracovatelnosti nebo alternativně volit dávku pro pomalejší nebo naopak rychlejší průběh vulkanizace.

Pro Lukopren N 1522, N 1725 a N 6681 s viditelným žlutým označením „nový katalyzátor“ nikdy nepoužívat původní Lukopren Katalyzátor (velmi krátká doba zpracovatelnosti)
- nekombinovat v žádném případě „nový“ katalyzátor se zbytky „starého“ katalyzátoru (nelze zaručit standardní průběh vulkanizace)
- dodržet doporučené dávkování nového katalyzátoru (jinak nelze zaručit standardní průběhvulkanizace a požadované vlastnosti vulkanizátu).

Detailní informace

Varianta: Katalyzátor, 150 g
2-4 dny | LZKLN15
383 Kč
Varianta: Katalyzátor, 30 g
Skladem | LZKLN3
215 Kč
Varianta: Katalyzátor, 300 g
2-4 dny | LZKLN30
629 Kč

Detailní popis produktu

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: