Lepidlo MAMUT total - extrémně vysoká konečná pevnost v tahu

Kód: DB MT
316 Kč

Zvolte variantu

Lepidlo MAMUT total je vysoce kvalitní, profesionální a univerzální lepidlo na bázi MS polymerů, které vykazuje extrémně vysokou pevnost v tahu a vysokou konečnou přídržnosti. Vytvrzuje vulkanizací vzdušné vlhkosti, vytváří vysokopevnostní, elastický spoj. Vysoká počáteční přídržnost, lepení lehkých stavebních materiálů bez nutnosti fixace.

Extrémně vysoká konečná pevnost v tahu až 50 kg/cm2. Velmi dobrá přilnavost k podkladu bez použití primeru i na vlhké povrchy. Nepůsobí korozivně na kovy. Trvale pružné, odolné UV záření, plísním a povětrnosti (voda, mráz, sníh). Absorbuje akustické a mechanické vibrace, je brousitelný, po úplném vytvrzení přetíratelný disperzními barvami.

Lepení a těsnění ve vnitřním a vnějším prostředí budov, lepení konstrukčních vodotěsných spojů ve stavebním a strojním průmyslu, pro lepení mnoha stavebních materiálů, jako je nerez, ocel, hliník, eloxovaný hliník, zinek, různé slitiny, PU, ABS, PVC, PMMA, PC, EPS, XPS, PUR polyester, sklo, zrcadlo, beton, přírodní kámen, sádra, smalt, keramika..Lepení konstrukčních dílů automobilů, přívěsů, autobusů, karavanů, osobních vagónů, lodí, fasád, nábytku;

Parametry:
tepelná odolnost: -40 až +90°C (po vytvrzení)
aplikační teplota: +5 až +40°C

Detailní informace

Varianta: Mamut total - kartuše 290ml, bílá
2-4 dny | DB MT
316 Kč

Detailní popis produktu

Doplňkové parametry

Kategorie: Den Braven lepidla
Aplikace na: beton, kámen, karoserie, keramika, kov, sklo, zrcadlo
Barva: bílá
Typ: Lepidla vysokopevnostní, MS polymery
Značka: Den Braven

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: