Lukopren S 3782, zalévací silikon, 310 ml

Kód: LZLS82SE
311 Kč

Zvolte variantu

Tmel je samorozlivový silikon nacházející užití ve stavebnictví k zalévání vodorovných spár a prasklin (balkony, bazény). Pro elektroizolační zalévání a pouzdření. Dále se využívá jako pružný ochranný nátěr odolávající agresivnímu prostředí a teplotnímu zatížení.

Má adhezi k celé řadě materiálů jako hliník, nerez, zinek, titan, měď, ocel a jejich nátěrům, dále ke sklu, glazované keramice a smaltu, lakovanému dřevu, silikonové pryži, některým plastům (tvrzené PVC).

Pro zlepšení přilnavosti k některým problematickým nesavým povrchům (hlavně plastům) nebo pro aplikace s vysokým zatížením se doporučuje použít Lukopren Primer N nebo Lukopren Primer A. Pokud bude přípravek používán na porézní silikáty (beton, omítka) je nutné použít nátěr spojovacího prostředku (primeru). K tomu se používá LUKOPREN PRIMER B 733.

Lukopren S jsou jednosložkové tmely, které mají formu nestékavé pasty. Po vytlačení pasty z obalu dojde k její vulkanizaci vzdušnou vlhkostí a vznikne silikonový pryž. Rychlost vulkanizace je závislá na relativní vlhkosti vzduchu a probíhá od povrchu do hmoty. Přípravky mají výbornou přilnavost k velké řadě materiálů bez spojovacích prostředků. Užití především ve stavebnictví, elektrotechnice a strojírenství. Přípravky propouští páru, jsou chemicky odolné proti působení slabých zásad a kyselin, mají vynikající tepelnou odolnost a dobré elektroizolační vlastnosti. Dále jsou odolné vůči ozonu, povětrnostním podmínkám, vodě a UV záření.

Je vhodné tmely použít až při konečné přípravě, protože je nelze přetírat nátěrovými hmotami. Z toho důvodu se vyrábí v široké paletě barevných odstínů. Tmel je vytlačován z kartuše spárovací pistolí.

Detailní informace

Varianta: Lukopren S 3782, 310 ml - šedá
Skladem | LZLS82SE
311 Kč

Detailní popis produktu

Doplňkové parametry

Kategorie: Lukopren S - silikonové tmely
Aplikace na: keramika, kov, plasty, sklo
Barva: šedá
Oblast použití: Přístavba
Typ: Tmely silikonové
Značka: Lučební závody Kolín

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: