Protiskluzová, tlumící univerzální folie EVAC

Kód: UF01
Novinka
16 hodnocení
179 Kč
Skladem

Protiskluzová, měkká, tlumící, čirá folie. Ohebná, omyvatelná, jednostranně dezénovaná folie. Zdravotně nezávadná vyrobená z materiálu EVAC (více v podrobném popise). Folie má velmi široké použití všude tam kde je třeba měkký protiskluzový povrch. Např. do zásuvek, polic, šuplíků, do lednice, potravinové skříně, podložka pod obuv, nakloněné plochy, do kufru automobilu..... Síla folie na vrcholku dezénu je asi 2,2mm. Šířka pásu je 100cm. Stříháme metráž dle přání v jednom kuse - STŘIŽENÉ ZBOŽÍ

Detailní informace

Detailní popis produktu

  • EVAC (kopolymer etylenu s vinylacetátem) je materiál, který se vyznačuje houževnatostí a transparentností, má měkkost a ohebnost podobnou pryži. Vyrábí se s obsahem vinylacetátu od 2 do 40 %. S rostoucím podílem vinylacetátu roste jeho průhlednost, lepivost, měkkost a odolnost proti tvorbě trhlin. Velmi zajímavou vlastností tohoto materiálu je přirozená nekluznost, čehož se s výhodou využívá při aplikacích, jako jsou protiskluzné podložky na podlahy, do skříněk, regálů a šuplíků.
  • EVAC je odolný vůči mechanickému namáhání a UV záření.
  • Používá se při výrobě různých sportovních vybavení – lyžařská obuv, sedla jízdních kol, boxerské rukavice a přilby; jako součást outdoor příslušenství, při výrobě holinek a podobně. Tento materiál lze také lehčit, čehož se využívá při výrobě podložek „karimatek“.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole: