Balkonová madla

Madlo balkonových dveří

Tato kategorie obsahuje vnější úchytky balkonových dveří, tzv. balkonová madla. Balkonové madlo je ke dveřím obvykle připevňováno z venkovní strany, aby se s dveřmi z vnější strany dalo manipulovat a přivírat je. 

Aby madlo na balkonové dveře pevně drželo je zvoleným způsobem montáže přišroubování. Rozhodně tento způsob můžeme upřednostnit před lepením, které by se - obzvláště při nevhodně zvoleném druhu lepidla - mohlo ukázat jako nespolehlivé. Balkonové madlo by se mohlo odlepit v tu nejméně vhodnou chvíli.

Madlo na balkonové dveře můžete umístit ve vámi zvolené výšce, tak aby bylo pro vás pohodlně na dosah. Samozřejmě lze k balkonovým dveřím připevnit i dvě balkonová madla v různých výškách, pokud mají s dveřmi manipulovat i například děti či osoby menšího vzrůstu.

Nejprodávanější

3 položek celkem
balkonové madlo s osazením
od 49 Kč

Hliníkové madélko pro balkonové dveře, montáž z venkovní strany dveří. Základní rozměry na výkrese v obrázkové galerii. Na požádání je možné dodat i ostatní odstíny.

Kód: RT011.1
madlo balkonové dveře
49 Kč

Plastové madélko pro balkonové dveře, montáž z venkovní strany dveří. Základní rozměry na výkrese v obrázkové galerii. 

Kód: RT012.1
balkonové madlo
49 Kč

Madlo Klasik k balkonovým dveřím, materiál hliník, bílá barva, délka 90mm, šířka 20mm, výška 28mm. rozteč úchytných děr 76mm, průměr děr 4mm.

Kód: ST051963

Madlo na balkonové dveře - materiál a barva

Balkonová madla v naší nabídce jsou vyrobena z těchto materiálů:

  • balkonové madlo z hliníku
  • balkonové madlo z kvalitního plastu

U většiny produktů máte i na výběr z několika barevných variant, abyste mohli madlo balkonových dveří barevně sladit s barvou vašich balkonových dveří. Případně naopak, aby balkonové madlo tvořilo žádaný barevný kontrast.

Balkonová madla - nejžádanější barevné varianty

  • balkonové madlo bílé
  • balkonové madlo hnědé
  • balkonové madlo černé